FAQ

JAK MOGĘ ZAPŁACIĆ

  • Paynow (jest to bramka płatnicza od Mbanku) (Blik, przelewy, ale bez możliwości płacenia kartą. Pracujemy nad dodaniem płatności kartą.

DO JAKIEJ KATEGORI NALEŻĄ WASZE PRODUKTY?

W sklepie mamy dwie kategorie produktów: Suplementy diety i Peptydy

CZY PRZEZ TEMPERATURĘ PEPTYDY MOGĄ SIĘ USZKODZIĆ PODCZAS TRANSPORTU?

Nie, suche peptydy w temperaturze pokojowej mogą bezpiecznie stać  do 2 miesięcy.

CZY MOŻNA ZWRÓCIĆ PRODUKT?

Tak, można zwrócić tylko nie odpakowany produkt. Więcej w regulaminie.

ILE KOSZTUJE I ILE TRWA WYSYŁKA?

Inpost paczkomaty i kurier GLS – 15 zł.  Za pobraniem – 25 zł. Darmowa dostawa od 500zł. Wysyłka za pobraniem możliwa dla wartości zamówienia do 2000 zł. Wysyłamy na drugi dzień roboczy.

CZY WYSYŁAMY ZA GRANICĘ?

Tak do całej Uni Europejskiej. Wystarczy podczas składania zamówienia wybrać swój kraj i wtedy wyświetlą się aktualne koszty wysyłki.

JAK PRZECHOWYWAĆ PEPTYDY

Nie rozpuszczone w wodzie mogą stać w temperaturze pokojowej do 2 miesięcy. Rozpuszczone w wodzie muszą być w lodówce . Najlepiej zawsze trzymać je w lodówce

JAKĄ OBJĘTOŚĆ MA 60 MG PEPTYDU?

Różną, zależy ona od procesu liofilizacji. Warto o nim poczytać. Podczas procesu liofilizacji możemy uzyskać 60 mg peptydu w formie drobnego proszku. Zajmuje on bardzo mało miejsca i dzięki temu nadaje się np. do produkcji suplementów w kapsułkach oraz jest łatwy w transporcie. Możemy również te 60 mg uzyskać w formie dużej grudki o niskiej gęstości. Takie rozwiązanie najczęściej spotykamy w fiolkach iniekcyjnych. Duża grudka szybciej się rozpuszcza. Nasze peptydy są w formie drobnego proszku. Objętość nie ma wpływu na jakość substancji.

Back to top
X