GHK-Cu, 60 mg

195.00 

GHK-CU należy do peptydów miedziowych. Jego struktura składa się z cząsteczki miedzi oraz trzech resztek aminokwasowych L-glicyny, L-histydyny i L-lizyny. Działanie peptydu ukierunkowane jest przede wszystkim na procesy przeciwstarzeniowe. GHK-CU występuje naturalnie w osoczu krwi, wraz z wiekiem jego stężenie jednak się obniża. To skutkuje pogorszeniem się wyglądu, zdrowia i jakości skóry.

Na stanie

EAN: 5905143216835 GHK-CU60

Opis

GHK-CU

Jak działa peptyd GHK-CU?

Stosowany jest w kuracji przeciwstarzeniowej i naprawczej. Skutecznie odmładza skórę i przywraca jej promienny wygląd. Jest to spowodowane zdolnością peptydu do stymulacji syntezy kolagenu i elastyny, czyli dwóch białek tworzących rusztowanie dla skóry. Ponadto cechuje się działaniem antyoksydacyjnym i przeciwzapalnym. Poprawia wygląd włosów, wspierając odbudowę ich struktury. Usuwa uszkodzenia wywołane negatywnym wpływem na organizm czynników zewnętrznych. Peptyd GHK-CU przyśpiesza również gojenie się ran i uszkodzeń tkanek. Poprawia nie tylko kondycję skóry i włosów, ale też wspomaga działanie przeciwnowotworowe.

1 Wykazuje działanie przeciwstarzeniowe, poprawia kondycję skóry, wygładzając ją, ujędrniając i wyrównując koloryt.

2 Przyśpiesza gojenie się ran, nasilając w miejscu uszkodzenia skóry produkcję kolagenu i wspomagając proces tworzenia się nowych naczyń krwionośnych.

3 Przeciwdziała wypadaniu włosów i przyśpiesza ich porost.

Korzyści dla Ciebie

GHK-CU znalazł szerokie zastosowanie w kosmetyce, medycynie estetycznej i fryzjerstwie. Jest to uwarunkowane jego pozytywnym wpływem na kondycję naszej skóry i włosów. Poprawia nie tylko ich stan i zdrowie, ale też wygląd, co przekłada się na ogólne lepsze samopoczucie. Pozwala uniknąć lub spowolnić proces łysienia, jak również tworzenia się głębokich, nieodwracalnych zmarszczek. Peptyd dzięki stymulacji syntezy kolagenu pozwala w krótkim czasie pozbyć się drobnych i bardziej rozległych ran. Jest więc to środek mający duże znaczenie dla naszego ogólnego wyglądu.

 

Informacje o produkcie

Co to jest GHK-CU?

Substancja zawarta w produkcie to peptyd, nad którym były prowadzone badania przez zewnętrzne ośrodki naukowe. Udowodniły one, że GHK-Cu wykazuje działanie zwiększające syntezę kolagenu, pomaga w gojeniu się ran.

 

Zawartość opakowania

– Fiolka z GHK-Cu 60 mg

– Fiolka z wodą 10 ml

– Atomizer

 

Jak przygotować roztwór?

– odkręcić korki z obu fiolek

– przelać wodę z fiolki z wodą do fiolki z proszkiem

– zakręcić fiolkę z proszkiem oryginalnym korkiem

– ostrożnie wymieszać (bez gwałtownych ruchów)

– odkręcić korek, zdjąć pierścień z plomby (ważne, aby zachować szczelność) i przykręcić atomizer

– Fiolka zawiera 70 psiknięć po 0,857 mg GHK-Cu.

 

Jak używać?

Ten produkt można użyć w dowolny sposób zgodnie z posiadaną wiedzą.

Poniżej prezentujemy informację w jaki sposób sami korzystamy z naszego produktu:

Peptyd stosujemy raz dziennie. Zaleca się jedno psiknięcie, które już przy regularnym stosowaniu wyraźnie poprawia wygląd i kondycję skóry, szczególnie problematycznej i dojrzałej. Istnieje ryzyko wystąpienia wzdęć, co jest jednak uzależnione od organizmu człowieka. W takiej sytuacji należy zmniejszyć częstotliwość przyjmowania peptydu do jednego razu na dwa dni.

Przechowyawanie i transport

Zalecamy przechowywanie w lodówce. Peptyd poza lodówką w formie suchej może bezpiecznie stać około 2 miesiące, dlatego nie ma problemu z transportem.

W formie mokrej (po przygotowaniu roztworu) peptyd powinien cały czas być w lodówce.

 

Back to top
X