Semax 1%, 60 mg

(1 opinia klienta)

199.00

Semax to peptyd będący końcowym fragmentem analogu ACTH z wydłużoną aktywnością neutropową. Jego struktura bazuje na białkach naturalnie występujących w ludzkim organizmie, co przekłada się na jego lepsze wchłanianie i skuteczniejszą przyswajalność. Docelowo działa w przodomózgowiu i hippokampie. Odgrywa znaczącą rolę w pracy układu nerwowego, usprawniając go i poprawiając koncentrację.

Na stanie

EAN: 5905143216804 SKU: SEMAX1% Kategorie: , Tag:

Opis

Semax 1%, 60 mg

Działanie biochemiczne/fizjologiczne

Na poziomie komórkowym Semax zmniejsza wyraźnie ryzyko śmierci neuronów w przodomózgowiu i neuronów cholinergicznych. Oddziałuje ponadto na BDNF będący neurotroficznym czynnikiem pochodzenia mózgowego. Tym samym poprawia funkcje neuronów czuciowych i neuronów siatkówki. Poprzez receptory melanokortynowe aktywuje układy dopaminy i serotoniny, wspomagając tym samym kontrolę motoryczną, procesy poznawcze, wewnętrzną motywację, ale też poprawiając samopoczucie i apetyt.

Semax przede wszystkim usprawnia funkcjonowanie układu nerwowego. Pozytywnie wpływa na pracę mózgu i zwiększa koncentrację. Jest również stosowany przy rekonwalescencji po udarach. Stymuluje nerw wzrokowy, co przekłada się na lepsze widzenie.

Stymuluje pracę BDNF, poprawiając funkcjonowanie neuronów czuciowych i neuronów siatkówki.
Wspomaga dobre samopoczucie i koncentrację.
Przyśpiesza i zwiększa efekty przy rekonwalescencji po udarach.
Oddziałuje pozytywnie na nerw wzrokowy.

Działanie peptydu Semax ukierunkowane jest przede wszystkim na układ nerwowy. Poprawia zdolności kognitywne i wspomaga proces nauki oraz zapamiętywania. Jest więc pomocny w przypadku wzmożonej pracy mózgu. Skutecznie poprawia samopoczucie, wspiera nawet proces leczenia depresji. Semax warto stosować w stanach przewlekłego stresu, aby zniwelować jego skutki oraz wyciszyć i uspokoić organizm. Dzięki pozytywnemu oddziaływaniu na nerw wzroku zapobiega pogorszeniu widzenia. Semax może również łagodzić niewielkie dolegliwości bólowe.

Potrzebujesz szczegółowej i profesjonalnej wiedzy na temat tej substancji?

Potrzebujesz dowiedzieć się w jaki sposób używano i dawkowano Semax w badaniach naukowych, aby uzyskać odpowiednie efekty?

Znajdziesz ją w linku poniżej

Wszysto o peptydzie Semax

Zawartość opakowania

 • Fiolka z proszkiem (Mannitol + Semax acetate 60 mg + 3 mg GHK-Cu arg)
 • Fiolka z solą fizjologiczną 6ml
 • Atomizer (Nowy, najlepszy na rynku, nie zacina się)
 • Lejek

Jak przygotować roztwór?

 • odkręcić korki z obu fiolek
 • przelać płyn z fiolki z płynem do fiolki z proszkiem
 • zakręcić fiolkę z proszkiem oryginalnym korkiem
 • ostrożnie wymieszać (bez gwałtownych ruchów)
 • odkręcić korek, zdjąć pierścień z plomby (ważne, aby zachować szczelność) i przykręcić atomizer

Otrzymaliśmy 6 ml roztworu 1%, który wystarczy na około 42 psiknięcia po 1,4 mg Semaxu.

Przechowywanie i transport

Zalecamy przechowywanie w lodówce. Peptyd poza lodówką w formie suchej może bezpiecznie stać około 2 miesiące, dlatego nie ma problemu z transportem.

W formie mokrej (po przygotowaniu roztworu) peptyd powinien cały czas być w lodówce do 40 dni.  Dodatkowym składnikiem jest peptyd GHK-Cu, który oprócz swoich właściwości regeneracyjnych sprawia, że roztwór jest bakteriostatyczny.

Disclaimer

Wszystkie wyżej wymienione właściwości zostały zaobserwowane przy badanych laboratoryjnych nie odbywających się na ludziach, mają one charakter jedynie informacyjny. Wszelkie informacje zawarte w opisach nie są zatwierdzone przez GIS, GIF ani EFSA. Substancja nie jest lekiem, produktem spożywczym ani suplementem diety. Produkt jest sklasyfikowany jako odczynnik chemiczny/materiał odniesienia dopuszczony do obrotu na terenie Unii Europejskiej, można go używać wyłącznie do badań naukowych.

1 opinia dla Semax 1%, 60 mg

 1. Adam

  Kupiłem w celu poprawy koncentracji, po stosowaniu 2 psiknięć codziennie przez tydzień zauważyłem, że nie plącze mi się język i nie zapominam słów, myśli są bardziej klarowne, ale niestety nie stymuluje do pracy i nie zwiększa motywacji, ale potem po kontakcie ze sklepem polecono mi noopept dodatkowo i te połączenie semaxu z noopeptem jest super, bo łatwo mi się zbiera myśli i noopept dodatkowo zwiększa motywacje i łatwiej jest ruszyć tyłek do działania 🙂

  Adam
Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *