Solcoseryl/Actovegin

199.00

Produkt wraz z informacjami w opisie jest przeznaczony do wykorzystania w laboratorium oraz podczas badań naukowych.

Pozostało tylko: 1

Opis

Standard laboratoryjny:

3 sterylne fiolki z Actoveginem 10ml 40mg/ml (ta sama substancja aktywna jak Solcoseryl) od Semax Polska)

Jakość GMP

Produkt został przebadany w polskim laboratorium (wyniki w galerii)

Actovegin (Odbiałczony hemodializat): Terapeutyczna Potęga w Nowoczesnej Medycynie

Actovegin, unikatowy ekstrakt z krwi cielęcej, wyróżnia się zdolnością do zwiększania efektywności wykorzystania tlenu przez nasze komórki i lepszego przyswajania składników odżywczych. Ten proces naturalnie zwiększa przepływ krwi do naszego mózgu. Dlaczego jest to ważne? Ponieważ zwiększony przepływ krwi oznacza, że nasz mózg otrzymuje więcej energii, co może poprawić naszą pamięć.

Actovegin jest produkowany z krwi cielęcej przez specjalny proces filtrowania, który pozwala uchwycić małe, korzystne związki chemiczne. Zawiera on składniki mniejsze niż 5,000 Da. Ludzie używają Actoveginu do rozwiązywania różnych problemów związanych z mózgiem, takich jak braki pamięci, urazy, a nawet komplikacje wynikające z cukrzycy.

Działanie Actoveginu

Ale jak dokładnie Actovegin działa? W swojej istocie działa on, stymulując nasze komórki do efektywniejszego korzystania i produkcji energii. Pomaga także naszemu mózgowi efektywniej przyswajać glukozę, kluczowe źródło energii. Ta unikatowa zdolność nawet wywołała dyskusje na temat jego potencjalnego wpływu na ogólną wydajność.

Wyróżniającym się składnikiem w Actoveginie są inozytolowo-fosforo-oligosacharydy (IFOs). Te składniki odgrywają kluczową rolę w transporcie glukozy do naszych mózgów. Ponadto mogą one przenikać przez ochronną barierę wokół naszego mózgu i stymulować ważne enzymy odpowiedzialne za przetwarzanie glukozy.

Actovegin podaje się w infuzji (kroplówka), standardowa dawka to 10ml.

Można podać go domięśniowo 5ml na jeden zastrzyk w jeden mięsień

Actovegin nie ma konserwantów dlatego po odpakowaniu fiolkę należy od razu zużyć.

Dla bezpieczeństwa przed podaniem warto każdorazowo przeprowadzić test uczuleniowy poprzez wstrzyknięcie 0,3ml pod skórę i odczekanie 30 minut.

Actovegin można też podać w długim (5 minut) bezpośrednim zastrzyku dożylnym. Warto wtedy dodać takiej samej ilości soli fizjologicznej. W bezpośrednim zastrzyku należy uważać na tempo podawania, ponieważ actovegin zawiera potas i zbyt szybkie podanie może spowodować skutki uboczne. Ta metoda jest raczej przeznaczona dla osób mających już duże doświadczenie z Actoveginem, które wiedzą jak ich organizm reaguje.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Solcoseryl/Actovegin”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *