Epithalon, 20 mg

(2 opinie klienta)

140.00

Epitalon jest syntetycznym peptydem złożonym z 4 aminokwasów: alaniny, kwasu glutaminowego, kwasu asparaginowego i glicyny. Powstał na bazie epitalaminy, czyli fizjologicznie aktywnego peptydu, który został wyekstrahowany z bydlęcej szyszynki. Wykazuje się przede wszystkim działaniem przeciwstarzeniowym, spowalnia naturalny proces starzenia się ludzkiego organizmu.

Na stanie

EAN: 5905143216873 SKU: EPITALON20 Kategorie: , Tag:

Opis

Epithalon

Działanie biochemiczne/fizjologiczne

Peptyd epithalon reguluje funkcje szyszynki. Jest to niewielki gruczoł dokrewny mający jednak znaczący wpływ na funkcjonowanie całego organizmu człowieka. W szyszynce wytwarzana jest serotonina, a więc hormon regulujący pracę ośrodkowego układu nerwowego. Niski poziom serotoniny sprzyja depresji i stanom lękowym. Szyszynka odpowiada również za syntezę melatoniny, wspierając tym samym dobry sen człowieka. Ponadto wydziela ona gonadotropinę, która bierze aktywny udział w dojrzewaniu płciowym.

Epithalon wspomagając pracę szyszynki, poprawia funkcjonowanie organizmu na wielu jego płaszczyznach. Opóźnia proces jego starzenia poprzez wydłużanie telomerów, czyli końcowych fragmentów chromosomów odpowiadających za ochronę ich przed uszkodzeniem.

Wspomaga pracę szyszynki
Opóźnia proces starzenia się organizmu
Wykazuje działanie przeciwzapalne
Ogranicza ryzyko wystąpienia nowotworów w komórkach

Epithalon ogólnie poprawia komfort życia. Jest polecany dla osób w każdym wieku, jednak największe działanie wykazuje u osób starszych. Na skutek jego oddziaływania na szyszynkę nie tylko wydłuża żywotność komórek, ale też pozytywnie wpływa na samopoczucie. Dobrze sprawdza się w przypadku bezsenności, poprawiając jakość snu i ułatwiając zasypianie. Polecany jest też osobom, u których występuje ryzyko nowotworu.

Potrzebujesz szczegółowej i profesjonalnej wiedzy na temat tej substancji?

Potrzebujesz dowiedzieć się w jaki sposób używano i dawkowano Epithalon w badaniach naukowych, aby uzyskać odpowiednie efekty?

Znajdziesz ją w linku poniżej:

Wszystko o Epitalonie

Zawartość opakowania

 • Fiolka z proszkiem: (Mannitol + Epithalon arg 20 mg + 5 mg GHK-Cu arg)
 • Fiolka z płynem (10 ml soli fizjologicznej z 3% DMSO)
 • Atomizer (Nowy, najlepszy na rynku, nie zacina się)
 • Lejek

Jak przygotować roztwór?

 • odkręcić korki z obu fiolek
 • przelać płyn z fiolki z płynem do fiolki z proszkiem
 • zakręcić fiolkę z proszkiem oryginalnym korkiem
 • ostrożnie wymieszać (bez gwałtownych ruchów)
 • odkręcić korek, zdjąć pierścień z plomby (ważne, aby zachować szczelność) i przykręcić atomizer

Fiolka zawiera 70 psiknięć po 285 mcg Epithalonu.

Przechowywanie i transport

Zalecamy przechowywanie w lodówce. Peptyd poza lodówką w formie suchej może bezpiecznie stać około 2 miesiące, dlatego nie ma problemu z transportem.

W formie mokrej (po przygotowaniu roztworu) peptyd powinien cały czas być w lodówce.

Disclaimer

Wszystkie wyżej wymienione właściwości zostały zaobserwowane przy badanych laboratoryjnych nie odbywających się na ludziach, mają one charakter jedynie informacyjny. Wszelkie informacje zawarte w opisach nie są zatwierdzone przez GIS, GIF ani EFSA. Substancja nie jest lekiem, produktem spożywczym ani suplementem diety. Produkt jest sklasyfikowany jako odczynnik chemiczny/materiał odniesienia dopuszczony do obrotu na terenie Unii Europejskiej, można go używać wyłącznie do badań naukowych.

 

Czym jest Epithalon?

Artykuły dot. Epithalon

2 opinie dla Epithalon, 20 mg

 1. futon2

  Wyraźnie poprawia rytm dobowy, łatwiej mi się zasypia

  futon2
 2. Aneta

  Lepiej po tym spię, dałam spróbować koleżankom i im się podobało, ale np to nie jest produkt dla męża bo go głowa po nim boli

  Aneta
Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *