Epitalon, 20 mg

140.00 

Epitalon jest syntetycznym peptydem złożonym z 4 aminokwasów: alaniny, kwasu glutaminowego, kwasu asparaginowego i glicyny. Powstał na bazie epitalaminy, czyli fizjologicznie aktywnego peptydu, który został wyekstrahowany z bydlęcej szyszynki. Wykazuje się przede wszystkim działaniem przeciwstarzeniowym, spowalnia naturalny proces starzenia się ludzkiego organizmu.

Produkt wraz z informacjami w opisie jest przeznaczony do wykorzystania w laboratorium oraz podczas badań naukowych.

Na stanie

EAN: 5905143216873 EPITALON20

Opis

Epitalon

Jak działa epitalon?

Peptyd epitalon reguluje funkcje szyszynki. Jest to niewielki gruczoł dokrewny mający jednak znaczący wpływ na funkcjonowanie całego organizmu człowieka. W szyszynce wytwarzana jest serotonina, a więc hormon regulujący pracę ośrodkowego układu nerwowego. Niski poziom serotoniny sprzyja depresji i stanom lękowym. Szyszynka odpowiada również za syntezę melatoniny, wspierając tym samym dobry sen człowieka. Ponadto wydziela ona gonadotropinę, która bierze aktywny udział w dojrzewaniu płciowym.

Epitalon wspomagając pracę szyszynki, poprawia funkcjonowanie organizmu na wielu jego płaszczyznach. Opóźnia proces jego starzenia poprzez wydłużanie telomerów, czyli końcowych fragmentów chromosomów odpowiadających za ochronę ich przed uszkodzeniem.

1 3Wspomaga pracę szyszynki

2 3Opóźnia proces starzenia się organizmu

3 3Wykazuje działanie przeciwzapalne

4 2Ogranicza ryzyko wystąpienia nowotworów w komórkach

Korzyści dla Ciebie

Epitalon ogólnie poprawia komfort życia. Jest polecany dla osób w każdym wieku, jednak największe działanie wykazuje u osób starszych. Na skutek jego oddziaływania na szyszynkę nie tylko wydłuża żywotność komórek, ale też pozytywnie wpływa na samopoczucie. Dobrze sprawdza się w przypadku bezsenności, poprawiając jakość snu i ułatwiając zasypianie. Polecany jest też osobom, u których występuje ryzyko nowotworu.

 

Informacje o produkcie

Co to jest Epitalon?

Substancja zawarta w produkcie to peptyd, nad którym były prowadzone badania przez zewnętrzne ośrodki naukowe. Udowodniły one, że Epitalon wykazuje działanie opóźniające proces starzenia

 

Zawartość opakowania

– Fiolka z proszkiem: (Epitalon 20 mg + 5 mg GHK-Cu)

– Fiolka z wodą 10 ml

– Atomizer (Nowy, najlepszy na rynku, nie zacina się)

– Lejek

 

Jak Przygotować roztwór?

– odkręcić korki z obu fiolek

– przelać wodę z fiolki z wodą do fiolki z proszkiem

– zakręcić fiolkę z proszkiem oryginalnym korkiem

– ostrożnie wymieszać (bez gwałtownych ruchów)

– odkręcić korek, zdjąć pierścień z plomby (ważne, aby zachować szczelność) i przykręcić atomizer

– Fiolka zawiera 70 psiknięć po 285 mcg Epitalonu.

 

Jak używać?

Dziennie stosuje się około 1 mg Epitalonu (4 naciśnięcia atomizera)

Przechowywanie i transport

Zalecamy przechowywanie w lodówce. Peptyd poza lodówką w formie suchej może bezpiecznie stać około 2 miesiące, dlatego nie ma problemu z transportem.

W formie mokrej (po przygotowaniu roztworu) peptyd powinien cały czas być w lodówce.

 

Back to top
X