Epitalon, 20 mg

140.00 

Epitalon jest syntetycznym peptydem złożonym z 4 aminokwasów: alaniny, kwasu glutaminowego, kwasu asparaginowego i glicyny. Powstał na bazie epitalaminy, czyli fizjologicznie aktywnego peptydu, który został wyekstrahowany z bydlęcej szyszynki. Wykazuje się przede wszystkim działaniem przeciwstarzeniowym, spowalnia naturalny proces starzenia się ludzkiego organizmu.

Na stanie

EAN: 5905143216873 EPITALON20

Opis

Epitalon

Jak działa epitalon?

Peptyd epitalon reguluje funkcje szyszynki. Jest to niewielki gruczoł dokrewny mający jednak znaczący wpływ na funkcjonowanie całego organizmu człowieka. W szyszynce wytwarzana jest serotonina, a więc hormon regulujący pracę ośrodkowego układu nerwowego. Niski poziom serotoniny sprzyja depresji i stanom lękowym. Szyszynka odpowiada również za syntezę melatoniny, wspierając tym samym dobry sen człowieka. Ponadto wydziela ona gonadotropinę, która bierze aktywny udział w dojrzewaniu płciowym.

Epitalon wspomagając pracę szyszynki, poprawia funkcjonowanie organizmu na wielu jego płaszczyznach. Opóźnia proces jego starzenia poprzez wydłużanie telomerów, czyli końcowych fragmentów chromosomów odpowiadających za ochronę ich przed uszkodzeniem.

1 3Wspomaga pracę szyszynki

2 3Opóźnia proces starzenia się organizmu

3 3Wykazuje działanie przeciwzapalne

4 2Ogranicza ryzyko wystąpienia nowotworów w komórkach

Korzyści dla Ciebie

Epitalon ogólnie poprawia komfort życia. Jest polecany dla osób w każdym wieku, jednak największe działanie wykazuje u osób starszych. Na skutek jego oddziaływania na szyszynkę nie tylko wydłuża żywotność komórek, ale też pozytywnie wpływa na samopoczucie. Dobrze sprawdza się w przypadku bezsenności, poprawiając jakość snu i ułatwiając zasypianie. Polecany jest też osobom, u których występuje ryzyko nowotworu.

 

Informacje o produkcie

Co to jest Epitalon?

Substancja zawarta w produkcie to peptyd, nad którym były prowadzone badania przez zewnętrzne ośrodki naukowe. Udowodniły one, że Epitalon wykazuje działanie opóźniające proces starzenia

Produkt to peptyd, nie jest lekiem, suplementem czy żywnością.

 

Zawartość opakowania

– Fiolka z proszkiem: (Epitalon 20 mg + 5 mg GHK-Cu)

– Fiolka z wodą 10 ml

– Atomizer

 

Jak Przygotować roztwór?

– odkręcić korki z obu fiolek

– przelać wodę z fiolki z wodą do fiolki z proszkiem

– zakręcić fiolkę z proszkiem oryginalnym korkiem

– ostrożnie wymieszać (bez gwałtownych ruchów)

– odkręcić korek, zdjąć pierścień z plomby (ważne, aby zachować szczelność) i przykręcić atomizer

– Fiolka zawiera 70 psiknięć po 285 mcg Epitalonu.

 

Jak używać?

Dziennie stosuje się około 1 mg Epitalonu (4 naciśnięcia atomizera)

Przechowywanie i transport

Zalecamy przechowywanie w lodówce. Peptyd poza lodówką w formie suchej może bezpiecznie stać około 2 miesiące, dlatego nie ma problemu z transportem.

W formie mokrej (po przygotowaniu roztworu) peptyd powinien cały czas być w lodówce.

 

Back to top
X