Teakryna 100mg 90 kapsułek suplement diety

120.00

Teakryna należy do alkaloidów purynowych, które są obecne m.in. w chińskiej herbacie. Pod względem struktury chemicznej teakryna jest zbliżona do kofeiny. Jej działanie również ukierunkowane jest na zwalczanie zmęczenia, pobudzanie organizmu do działania i niwelowanie senności. W odróżnieniu od kofeiny teakryna nie powoduje kołatania serca i nie podnosi ciśnienia. Nie wywołuje również rozdrażnienia, działa dłużej i łagodniej niż kofeina przestaje działać.

Na stanie

EAN: 5905143216859 SKU: TEAKRYNA100 Kategorie: , , ,

Opis

Teakryna 100mg 90 kapsułek suplement diety

Jak działa Teakryna?

Wpływ teakryny jest widoczny na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim jednak ma ona zwalczać uczucie zmęczenia i pobudzać organizm do wzmożonej aktywności. Dodatkowo przyczynia się ona do poprawy funkcji poznawczych, a więc procesów myślowych, zapamiętywania i koncentracji. Teakryna wykazuje się ponadto działaniem energetyzującym, wpływając pozytywnie na nasz nastrój i poprawiając nasze samopoczucie.

Teakryna skutecznie zwiększa wytrzymałość organizmu, pozwala na jego większą i dłuższą aktywność bez uczucia zmęczenia. Ma też działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Zwiększając stężenie adenozyny w obrębie hipokampa, pozytywnie wpływa na jakość snu.

Działa pobudzająco na organizm, zwiększając motywację do działania.
Redukuje uczucie zmęczenia i poprawia funkcje poznawcze organizmu.
Wykazuje się działaniem przeciwzapalnym i przeciwbólowym.
Skutecznie reguluje sen.

Korzyści dla Ciebie

Teakryna porównywalna ze względu na swoje działanie do kofeiny ma jednak dużą przewagę nad tą substancją obecną w kawie i herbacie. Przede wszystkim działa dłużej i nie wywołuje skutków ubocznych obecnych niekiedy przy kofeinie, jak wzrost ciśnienia czy przyśpieszona praca serca. Teakryna jest stosowana przy przewlekłym zmęczeniu, a także w sytuacjach wymagających większej koncentracji i lepszej pamięci. Uzupełniając pokłady energii i obniżając uczucie zmęczenia, zwiększa efektywność treningów i pozwala na intensywniejszy wysiłek fizyczny.

Jak stosować Teakrynę?

Jednorazowa dawka Teakryny to 1-2 kapsułki. Zażywamy je bezpośrednio przed treningiem i wzmożonym wysiłkiem fizycznym lub pracą umysłową wymagającą zwiększonej koncentracji i lepiej pracujących funkcji myślowych. Stosując Teakrynę przez 7 dni, dostrzeżono wyraźną poprawę samopoczucia, obniżenie zmęczenia i zwiększenie wytrzymałości.

Suplement diety Teakryna

Opakowanie zawiera 90 kapsułek, w każdej znajduje się 100 mg Teakryny.

Ilość porcji: 45-90

Porcja jednorazowa: 1-2 kapsułki

Skład: Inulina, Teakryna

Sposób dawkowania:  Jedna lub dwie kapsułki dziennie przed treningiem lub pracą umysłową.

Działanie:

Teakryna jest strukturą bardzo podobna do kofeiny, pozyskiwana jest naturalnie z kakaowca cupuacu. Wykazuje działanie pobudzające , ale bez skutków ubocznych, które ma kofeina takich jak rozdrażnienie, zwiększone ciśnienie. Z badań wynika, że w odróżnieniu od kofeiny na teakrynę nie wyrabia się tolerancji. Zwiększa motywacje, znosi senność. Idealna przed treningiem i pracą umysłową.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania: 1-2 kapsułki

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.