Semax 0,1%, 10 mg

105.00 

Semax to peptyd będący końcowym fragmentem analogu ACTH z wydłużoną aktywnością neutropową. Jego struktura bazuje na białkach naturalnie występujących w ludzkim organizmie, co przekłada się na jego lepsze wchłanianie i skuteczniejszą przyswajalność. Docelowo działa w przodomózgowiu i hippokampie. Odgrywa znaczącą rolę w pracy układu nerwowego, usprawniając go i poprawiając koncentrację.

Na stanie

EAN: 5905143216811 SEMAX01

Opis

Semax

Jak działa Semax?

Na poziomie komórkowym Semax zmniejsza wyraźnie ryzyko śmierci neuronów w przodomózgowiu i neuronów cholinergicznych. Oddziałuje ponadto na BDNF będący neurotroficznym czynnikiem pochodzenia mózgowego. Tym samym poprawia funkcje neuronów czuciowych i neuronów siatkówki. Poprzez receptory melanokortynowe aktywuje układy dopaminy i serotoniny, wspomagając tym samym kontrolę motoryczną, procesy poznawcze, wewnętrzną motywację, ale też poprawiając samopoczucie i apetyt.

Semax przede wszystkim usprawnia funkcjonowanie układu nerwowego. Pozytywnie wpływa na pracę mózgu i zwiększa koncentrację. Jest również stosowany przy rekonwalescencji po udarach. Stymuluje nerw wzrokowy, co przekłada się na lepsze widzenie.

1 6Stymuluje pracę BDNF, poprawiając funkcjonowanie neuronów czuciowych i neuronów siatkówki.

2 6Wspomaga dobre samopoczucie i koncentrację.

3 6Przyśpiesza i zwiększa efekty przy rekonwalescencji po udarach.

4 5Oddziałuje pozytywnie na nerw wzrokowy.

Korzyści dla Ciebie

Działanie peptydu Semax ukierunkowane jest przede wszystkim na układ nerwowy. Poprawia zdolności kognitywne i wspomaga proces nauki oraz zapamiętywania. Jest więc pomocny w przypadku wzmożonej pracy mózgu. Skutecznie poprawia samopoczucie, wspiera nawet proces leczenia depresji. Semax warto stosować w stanach przewlekłego stresu, aby zniwelować jego skutki oraz wyciszyć i uspokoić organizm. Dzięki pozytywnemu oddziaływaniu na nerw wzroku zapobiega pogorszeniu widzenia. Semax może również łagodzić niewielkie dolegliwości bólowe.

Informacje o produkcie

 

Co to jest Semax?

Substancja zawarta w produkcie to peptyd, nad którym były prowadzone badania przez zewnętrzne ośrodki naukowe. Udowodniły one, że Semax ma działanie chroniące układ nerwowy, wspomaga pamięć i koncentrację oraz jest pomocny w rekonwalescencji po udarze. Dodatkowo jest przydatny w trakcie wysiłku umysłowego.

Produkt to peptyd, nie jest lekiem, suplementem czy żywnością.

 

Zawartość opakowania

Fiolka z proszkiem (Semax 10 mg + 5 mg GHK-Cu)

– Fiolka z wodą 10ml

– Atomizer

– Lejek

 

Jak przygotować roztwór?

– odkręcić korki z obu fiolek

– przelać wodę z fiolki z wodą do fiolki z proszkiem

– zakręcić fiolkę z proszkiem oryginalnym korkiem

– ostrożnie wymieszać (bez gwałtownych ruchów)

– odkręcić korek, zdjąć pierścień z plomby (ważne, aby zachować szczelność) i przykręcić atomizer

– Otrzymaliśmy 10 ml roztworu 0,1%, który wystarczy na około 10 psiknięć po 142 mcg Semaxu.

 

Jak używać?

Ten produkt można użyć w dowolny sposób zgodnie z posiadaną wiedzą.

Poniżej prezentujemy informację w jaki sposób sami korzystamy z naszego produktu:

W celu poprawy pamięci i usprawnienia pracy mózgu zaleca się stosowanie peptydu Semax przez minimum 2 tygodnie, przyjmując go rano i wieczorem po 2 psiknięcia. Po kuracji i osiągnięciu pożądanych efektów, dla ich podtrzymania przyjmuje się 2 psiknięcia bezpośrednio w sytuacjach wymagających intensywnej pracy umysłowej.

 

Przechowywanie i transport

Zalecamy przechowywanie w lodówce. Peptyd poza lodówką w formie suchej może bezpiecznie stać około 2 miesiące, dlatego nie ma problemu z transportem.

W formie mokrej (po przygotowaniu roztworu) peptyd powinien cały czas być w lodówce do 40 dni.

Back to top
X